Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerVali Sonel: ‘’Ordu’da Mart Sonu İtibarıyla 285 Kamu Projesi Bulunuyor’’

Vali Sonel: ‘’Ordu’da Mart Sonu İtibarıyla 285 Kamu Projesi Bulunuyor’’

Ordu Valisi Tuncay Sonel, 2023 mart ayı sonu itibarıyla 285 adet kamu projesi bulunduğunu ve bu yatırımların 27 milyar 634 milyon TL bedelinde olduğunu açıkladı. 

2. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda konuşan Ordu Valisi Tuncay Sonel, 2023 yılı mart ayı sonu itibarıyla ildeki kamu yatırım proje sayısının 285 olduğunu, bu yatırımların toplam proje bedelinin yaklaşık 27 milyar 634 milyon TL olduğunu söyledi.

Yatırım projelerinin son derece değerli olduğunu dile getiren Vali Sonel, “Yatırımlar konusunda ülkemizin her köşesinde olduğu gibi Ordu’ya da destek veren Cumhurbaşkanımıza, bakanlarımıza, milletvekillerimize, Ordu Büyükşehir Belediyemize, Ordu Üniversitemize, 19 ilçemizin kaymakam ve belediye başkanları ile Ordu ailemize çok teşekkür ediyorum. Bölge müdürlerimize şehrimize olan katkıları için şükranlarımı sunuyorum. Çok değerli bir ekip var. Hem bölge müdürlerimiz hem de il müdürlerimiz açısından şanslıyız. Allah hepinizden razı olsun. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin. Bu kardeşliğimizi bozmak isteyenlere de fırsat vermesin. Bize Ordu’da bu güzel işleri sunan işçisinden, mühendisine kadar tüm arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments