“reocom
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriValue Solution Partners ve JLL, Türkiye’de Ortaklık Anlaşması Yapıyor

Value Solution Partners ve JLL, Türkiye’de Ortaklık Anlaşması Yapıyor

Uluslararası gayrimenkul şirketi JLL ile Value Solution Partners Türkiye’de kapsamlı gayrimenkul yönetim hizmetleri sağlamak amacıyla imtiyazlı ortaklık yapmak konusunda anlaştılar. JLL Türkiye’deki Sermaye Piyasaları, Perakende Kiralama ve Yönetim, Ofis Kiralama, Lojistik ve Proje Yönetim departmanlarını mevcut işleri ile birlikte Value Solution Partners’a devredecek.

JLL Türkiye’nin mevcut liderleri, büyümeye odaklı yaklaşımları ile bu operasyonun yönetiminden sorumlu olacaklardır. JLL ve Value Solution Partners arasındaki bu ortaklık, müşterileri için hizmet kalitesinin ve devamlılığın teminatı olacaktır. Bu ortaklık modeli, JLL’nin belirli pazarlardaki fırsat ölçeklendirmesine odaklanırken en iyi müşteri hizmeti sunabilme stratejisine uyumludur. 

JLL, müşterileri için entegre tesis yönetimi hizmetleri (IFM) sunmaya devam edecek. 

JLL Türkiye’nin mevcut eş CEO’ları ve Value Solution Partners’ın kurucu eş ortakları Tarkan Ander ve Dora Şahintürk, bu ortaklık için duydukları heyecanı dile getirdiler. Türkiye pazarı için optimal çözüm olduğunu düşündüğümüz bu ortaklık yapısını JLL yönetimi ile oldukça detaylı bir istişarenin sonucunda ulaştık. Bu model Value Solution Partners’ı JLL’nin öncü kabiliyetlerinin üzerine inşa ederek Türkiye pazarındaki fırsatlara odaklanmaya ve müşterilerimize özen ve dikkatle hizmet vermeye imkan tanıyacak. Bu anlaşma mevcut operasyonumuzu hızlı ve çeviklik esasında geliştirmeye, pazarın ihtiyaçlarını karşılamaya imkan tanıyacak. 

JLL Orta Doğu, Afrika ve Türkiye CEO’su Thierry Delvaux, bu ortaklık modeli aracılığı ve mevcut yönetimin ve takımlarının deneyimi ile hizmet vermeye devam etme fırsatından duyduğu heyecanı dile getirdi. Delvaux Türkiye pazarındaki ticari gayrimenkul gereksinimleri için en kaliteli hizmetleri ve çözümleri sunmaya olan bağlılıklarının altını çizdi. Delvaux, sorunsuz bir geçiş sağlamak için Tarkan, Dora ve Value Solution Partners’daki tüm ekiplerle yakından çalışmayı dört gözle beklediğini belirtti. Mayıs ayı sonunda yürürlüğe girmesi beklenen ortaklık ile ilgili entegrasyon gelecek aylarda tamamlanacak. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“UNICERA

Most Popular

Recent Comments