Demirsan Mekanik Havalandırma
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriYalıtımın Adresi: Nurol Yapı

Yalıtımın Adresi: Nurol Yapı

Yaklaşık 21 yıldır yapı malzemeleri satışı alanında faaliyet gösteren Nurol Yapı, Konya başta olmak üzere Türkiye genelinde bilgisi ve tecrübesi ile hizmet vermeye devam ediyor. 

Yalıtım konusundaki tasarruf politikası ve artan taleplere dikkat kesilen Nurol Yapı, politikanın yasallaşması ile beraber 2009 yılında Nurtherm Isı Yalıtım Sistemleri ve Watoz Isı Yalıtım Sistemleri’ni sundu. Isı yalıtımındaki tecrübesini ve ülkemize olan katkısını arttırmaya devam eden firma ayrıca, su yalıtımı ürünlerine karşı oluşan ilginin karşısında Costafix Membran serisini piyasaya sürdü. 

Sektördeki varlığını kanıtlayan firma, dünya çapında lider konumda bulunan, yalıtımın öncü markalarının da temsilciliklerini bünyesinde barındırıyor. Isı yalıtımın en önemli çatısı olan İZODER’in de üyesi olan Nurol Yapı, tescilli markaların ortaklığı ile yalıtım sektöründeki gücünü ortaya koyuyor.

Firma, temelden çatıya ısı, su, ses, yangın yalıtım gruplarında alanında uzman kadrosuyla birlikte birbirinden değerli müşterilerine kaliteli iş anlayışıyla hizmet sunuyor. 

ODE, Bonus Yalıtım, Teknopanel, Wallboard, Tekno İzolasyon ve Panelsan gibi önemli çözüm ortaklıkları bulunan firma, müşterilerinin yaşam alanlarına konfor, estetik ve sağlık katmaya devam ediyor.

Sadece konut değil tüm yapılar için hizmet veren firma, hızlı ve güvenilir iş anlayışıyla da çözüm ortaklarının beğenisini kazanıyor. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments