“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriYarısı Bizden Kampanyasına Özel Sigorta Fırsatı

Yarısı Bizden Kampanyasına Özel Sigorta Fırsatı

Açıklanan “Yarısı Bizden” kampanyası ile binaların yenilenme maliyetinin yarısını devlet karşılayacak. İlk etapta İstanbul’da uygulanacak projeye başvurular, 26 Nisan Çarşamba günü e-devlet üzerinden başladı.

Başvuru sonrası, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı uzmanlar tarafından incelenen binalar için keşif raporu hazırlanacak. Proje ve ruhsat aşamaları sonrası inşa süreci TOKİ tarafından başlatılıp, yeni konutlar en geç 2 yıl içinde tamamlanmış olacak. Kampanyaya başvuranlar, yarısı devlet tarafından karşılanan yenileme maliyetinin kalan tutarı için kredi kullanabilecek. Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin dijital platformu olayinkolayi.com, hayat sigortalı kredi desteği alacaklara, bankalara oranlara oldukça avantajlı poliçe fiyatları sunuyor. 

İlk olarak İstanbul’da başlayan “Yarısı Bizden” kampanyasına başvurup, bina yenileme maliyetinin geri kalan yarısı için kredi kullanacaklar, dilerlerse hem kendilerini, hem de aile bireylerini güvence altına almak için Kredi Hayat Sigortası da yaptırabiliyor. Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş. Alternatif Dağıtım Kanalları Direktörü Murat Akçay, olayınkolayı’ndan Kredi Hayat Sigortalarını satın alanların %40’a varan avantajlı fiyatlar ile kredi masraflarından önemli ölçüde tasarruf ettiğini açıklayarak, Yarısı Bizden kampanyasına başvuru yapanların olayinkolayi.com üzerinden yalnızca 6 kısa bilgi ile Kredi Hayat Sigortası için 2 dakika içinde ön teklif alabildiklerinin altını çizdi. 

2018’den bu yana milyonlarca ziyaretçisine destek olan olayinkolayi.com, Kredi Hayat Sigortası konusunda sadece hayatın beklenmeyen sürprizlerine karşı kredi borcunu avantajlı fiyatlarla güvence altına almakla kalmıyor, aynı zamanda sunduğu ücretsiz asistanlık hizmetiyle de tüketicilerin kredi yolculuğunda birçok sorusuna yanıt vererek, kolay çözümler sunuyor. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments