“Yapı
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriYaşamın En Benzersiz Hali Atrium Nefes’te 

Yaşamın En Benzersiz Hali Atrium Nefes’te 

Sevdiklerinizle yaşamınızı daha değerli kılacak, dolu dolu yaşayabileceğiniz sosyal yaşam olanakları Atrium Nefes’te sizleri bekliyor.

Aydın’da yaşama değer katan yapılarıyla başarısını ortaya koyan Üstün Yapı, yepyeni projesi Atrium Nefes ile ön plana çıkıyor. 

5 yıldızlı otel konforu sunan Atrium Nefes, 4 bloktan oluşmasının yanı sıra güvenliği ve eğlenceyi bir araya getiriyor. 33 bin metrekare alanda yükselecek olan mimari yapısı, çarşısı ve benzersiz sosyal alanlarıyla görsel estetiğe sahip olan proje, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle 89 mega lüks daireden oluşuyor. 

Her Anı Tatil Gibi…

İçerisinde yer alan kafeterya, vitamin cafe, buhar odası, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, yürüyüş parkurları, peyzaj alanları, ateş çukuru, sauna, hamam, tuz odası ve masaj imkanlarıyla adeta tatili evinize getiren proje ile yaşam, çok kolay ve keyifli geçecek. 

Aydın’ın en önemli noktalarından biri olan Zeybek Mahallesi, Işıklı Bulvarı’nda yer alan Atrium Nefes, merkezi konumuyla da dikkat çekiyor. Proje, Aydın Şehir Hastanesi, Yeni Adliye Sarayı, özel hastaneler, kamu kurumları ve eğitim binalarına olan yakınlığıyla benzersiz ulaşım imkânı sunuyor. 

7/24 güvenlik hizmeti ile huzurlu bir yaşamın anahtarlarını tutan proje, sevdiklerinizle beraber sakin bir nefes almanız için sizleri https://ustunyapi.com.tr/page/atrium-nefes web adresine ya da satış ofislerine bekliyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments