Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriYeni Meydan Çalışmaları Başladı!

Yeni Meydan Çalışmaları Başladı!

İlçeye değer katmak için yeşille iç içe meydanlara bir yenisini daha eklemeye hazırlanan Pursaklar Belediyesi, ilçenin çehresini değiştirecek olan Hicret Cami Meydan ve Çevre Düzenleme çalışmasına hız verdi.

Şehitlik Meydanı başta olmak üzere ilçenin pek çok farklı noktasında vatandaşların nefes alacağı projeleri hayata geçiren ve her gün bir yeni projeyi tamamlamak adına çalışmalarına hızla devam eden Pursaklar Belediyesi, Hicret Cami Meydan ve Çevre Düzenleme projesi kapsamında yürütülen inşaat çalışmalarına başladı.

Kentin önemli güzergahları üzerinde olan Hicret Cami çevresinde yapılan çalışmalarla Pursaklar, modern ve yeşil alanların ağırlıklı olacağı, ferah bir meydana kavuşmuş olacak.

Çalışmalar tamamlandığında Pursaklar, belediye ekiplerince planlanan proje kapsamında resmi törenlere ev sahipliği yapabilecek, milli ve manevi duyguların vurgulandığı geniş bir meydana sahip olacak. Meydanda oturma yerleri, vatandaşların rahatlıkla dolaşıp vakit geçirebileceği bir alan hayata geçecek.

Çalışmaları yerinde inceleyen Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, inşaat çalışmalarının hızlı bir şekilde ilerlediğini ve en kısa zamanda tamamlanacağını açıkladı.

Pursaklar’ın dokusuna ve mimarisine uygun yeşil alanlara ve meydanlara yönelik çalışmalarının sürdürüldüğünü belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, “İnşaat çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. İlçemize ayrı bir güzellik katacak olan Hicret Cami Meydanı çevre düzenleme çalışmalarını en kısa zamanda tamamlamayı hedefliyoruz. Projemiz tamamlandığında ilçe merkezinde modern bir meydanı hemşerilerimizin hizmetine sunmuş olacağız” dedi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments