Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriYeni Millet Bahçeleri Geliyor!

Yeni Millet Bahçeleri Geliyor!

Ülke genelinde kişi başına düşen yeşil alan miktarını artırma hedefiyle yola çıkan TOKİ, 9 şehirde toplam 11 yeni millet bahçesi inşa edecek. Merakla beklenen millet bahçesi projelerinin ihaleleri Mayıs ve Haziran ayları içerisinde gerçekleştirilecek. Yapımı planlanan millet bahçeleri şunlar;

1-İstanbul Fatih
İstanbul İli, Fatih İlçesi, Kara Surları Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 4 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:30’da yapılacak.

2-Balıkesir Havran
Balıkesir İli, Havran İlçesi, Hamambaşı Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İhale) ihalesi 5 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:30’da yapılacak.

3-İstanbul Sultanbeyli
İstanbul İli, Sultanbeyli İlçesi, Mimarsinan Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İhale) ihalesi 7 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:00’te yapılacak.

4-Van Edremit
Van İli, Edremit İlçesi, Erdemkent Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İhale) ihalesi 21 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:00’te yapılacak.

5-Kocaeli Gebze
Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Sultan Orhan Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İhale) ihalesi 25 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:00’te yapılacak.

6-Yalova Merkez
Yalova İli, Merkez İlçesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İş (E-İhale) ihalesi 9 Haziran 2021 tarihinde saat 14:30’da yapılacak.

7-Isparta Merkez
Isparta İli, Merkez İlçesi, Karaağaç Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İhale) ihalesi 10 Haziran 2021 tarihinde saat 14:30’da yapılacak.

8-Ankara Keçiören
Ankara İli, Keçiören İlçesi, Bağlum Karşıyaka Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İhale) ihalesi 11 Haziran 2021 tarihinde saat 14:00’te yapılacak.

9-Giresun Merkez
Giresun İli, Merkez İlçesi, Fevzi Çakmak Mahallesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 15 Haziran 2021 tarihinde saat 14:00’te yapılacak.

10-Hatay Antakya
Hatay İli, Antakya İlçesi Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İhale) ihalesi 16 Haziran 2021 saat 14:00’te yapılacak.

11-İstanbul Arnavutköy
İstanbul İli, Arnavutköy İlçesi, Bolluca Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İhale) ihalesi 21 Haziran 2021 saat 14:00’te yapılacak.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments