Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriYeni Unkapanı Meydanı Geliyor

Yeni Unkapanı Meydanı Geliyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilecek olan Unkapanı Meydan projesinde çalışmalar başladı. 1.500 metrekarelik alan üzerine kurulacak yeni meydan ve yer altı şadırvanı ile bölge yeni bir yaşam alanına sahip olacak. Sakarya için durmaksızın çalıştıklarını belirten Başkan Yüce, projenin Sakarya’ya ve bölgeye hayırlı olmasını temenni etti.

Açıklamalarına devam eden Başkan Yüce; “Proje tamamlandıktan sonra şehir farklı bir soluk kazanacak. Vatandaşlarımızın şehir hayatı içinde durup dinlenebilecekleri, nefes alabilecekleri alanları onlara kazandırmak adına durmaksızın çalışıyoruz. Proje için ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor. Yaklaşık bin 500 metrekare alanda tamamlanacak Unkapanı Meydanı’nda vatandaşlarımızın ihtiyaçları için yer altı şadırvanı da inşa edeceğiz. Yakın bir zamanda projemizin temel atma törenini gerçekleştireceğiz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Fen İşleri Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, “Unkapanı Meydanı ve Yer Altı Şadırvanı projesi kapsamında fore kazık çalışmalarımız sürüyor. Zemin altında 500 metrekarelik yer altı şadırvanı oluşturacağız. İçerisinde hem tuvalet hem de abdest alınabilecek yerler olacak. Proje kapsamında aynı zamanda Çeşme Meydanında granit taşlı kaldırımlar kullanarak yenileme çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Şehrimize hayırlı olmasını diliyoruz” ifadeleri yer aldı.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments