“yr-kurban-bayramı-banner”
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriYerel Bir İşletmeden Bölgesel Bir Güce; Altıneller

Yerel Bir İşletmeden Bölgesel Bir Güce; Altıneller

Hatay’ın parlayan yıldızı Altıneller, Hatay’da başlayan başarı yolculuğunu Adana ve Mersin’de sürdürmeye devam ediyor. 1981 yılında doğrama ve mobilya alanında küçük yerel bir işletme olarak iş hayatına giren Altıneller markası, bölgenin gelecek vadeden en önemli markası olarak çıktığı yolda kaliteden ödün vermeyen hizmeti ve fark yaratan işçiliği ile kısa sürede bölgesinin en çok tercih edilen firması haline geldi.

Emek ve değer kavramını her daim kaliteyle buluşturmayı misyon edinen Altıneller, 1997 yılında kuşak değişimiyle birlikte daha da güçlenerek markalaştı ve şirketleşmeyi başardı. 2005 yılında ise bilişim sektörüne de yönelerek başarılı bir girişimcilik örneği sergileyen bu alandaki Altıneller, farkını ortaya koydu.

Her daim kaliteyi baz alan hizmet anlayışından taviz vermeden yükselmeye devam eden Altıneller, yine kendi bölgesinin bilişim, bilgisayar, teknik servis, sarf ürünleri, web tasarım ve sunucu konularında aranan markası oldu.

Kalite ve İmajın Büyük Buluşması; Altıneller ve Vestel

Altıneller, bilişim ve mobilya sektöründeki başarıları ve müşteri memnuniyeti konusunda Hatay’daki rüştünü ispatlayarak ülkemizin yerli üretimdeki en gözde firmalarından “Vestel” ile harika bir buluşmaya imza atarak 2011 yılında Hatay’ın Altınözü ilçesinde açtığı ilk Vestel şubesi ile mağaza ve beyaz eşya sektörüne yöneldi.

Ayrıca firma, sektörde yenilikçi adımlar atarak 2015 yılında internet mağazası Hopeve.com’u hayata geçirdi. Altıneller, ülkenin her yerindeki müşterilerine kolay alışveriş deneyimi sunuyor. 

2022 yılında tüm Türkiye’yi kapsayan Altıneller Proje Ortağım birimini faaliyete alan firma, proje ile ülkemizin her noktasındaki projelerde led aydınlatma, otel ve inşaat projeleri, dijital ekran çözümleri, iklimlendirmeve kamu projeleri çözümleri alanlarında tecrübeli personellerinin birikimi ile hizmet sağlıyor.

Altıneller, Müşteri Memnuniyetinde Her Daim Şeref Kürsüsünde

İlk günden bugüne kadar bir aile samimiyetinde üretim yapan ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti temasıyla hizmet sunan Altıneller, büyümedeki ivmesini; müşterilerini doğru tanıma, onların beklentisini iyi analiz ederek her daim güler yüzlü hizmet sunmaya bağlıyor. Bu bağlamda firma, yerelden aldıkları ilhamla küçük bir işletmede başlayan yükselişlerini Hatay’da 6, Adana’da 9, Mersin’de ise 3 olmak üzere toplamda 18 mağaza ile taçlandırdı. Altıneller, ülkenin bu sektördeki en başarılı bayilerinden biri olmayı gururla sürdürürken müşteri memnuniyetinde de her daim şeref kürsüsünde yer alıyor. 

Altıneller Şampiyonluklara Doymuyor!

Her başarının bir mükâfatı olduğuna inanarak her şubesinde başarılı satışlara imza atan Altıneller gerek bölgesinde gerekse Türkiye’de rekorlar kırdı. 

Ocak 2019 Türkiye Şampiyonluğu ve Ağustos 2019 Türkiye Şampiyonluğu yanı sıra Ocak 2020 Bölge Şampiyonluğu, Mart 2020 Türkiye Şampiyonluğu, Nisan 2020 Bölge Şampiyonluğu, Mayıs 2020 Türkiye Şampiyonluğu, Haziran 2020 Türkiye Şampiyonluğu, Eylül 2020 Türkiye Şampiyonluğu, Ekim 2020 Türkiye Şampiyonluğu, Kasım 2020 Türkiye Şampiyonluğu, Aralık 2020 Türkiye Şampiyonluğu’nu hak eden Altıneller, 2020 yıl genelinde ise Türkiye Şampiyonu olarak Vestel bayileri arasına adını altın harflerle yazdırmayı başardı.

Ayrıca Vestel’in ulusal bazda yürüttüğü sosyal projeleri (WeWALK, Eşit Şans Projesi, Hayatın İçindeyim, Yeter Ki Şans Ver) sonuna kadar desteklemekle birlikte kendi bünyesinde de birçok sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriyor.

‘Bize Sormadan Vestel Almayın’

Alanında uzman müşteri temsilcileri ve teknik personelleriyle müşteri odaklı yaklaşımda zirveyi kimseye bırakmayan Altıneller ‘Bize Sormadan Vestel Almayın’ mottosuyla ilk günkü heyecan ve şevkle sektördeki ilerleyişini azimle sürdürüyor.

https://www.e-altineller.com/

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments