Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerTOBB’un Anaokulu İnşaatı Devam Ediyor

TOBB’un Anaokulu İnşaatı Devam Ediyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Aydın’ın Söke ilçesinde hayata geçirilecek olan anaokulu projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

Toplam 12 sınıftan oluşacak anaokulu projesi Çeltikçi Mahallesi Fatih Ortaokulu yanında inşa ediliyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) ‘154 İlçeye 154 Okul Kazandırma Projesi’ kapsamında inşa edilen projenin 2023-2024 eğitim-öğretim döneminde hizmete açılması planlanıyor. 

Projeyi yakından takip eden Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Özdericioğlu, inşaat çalışmalarını, Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Sağel, Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Kayhan, Meclis Üyeleri Mustafa Toyran, Arif Yıldırım ve Taylan Türkoğlu ile ziyaret etti. 

Anaokulu projesi hakkında konuşan Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Sağel; “TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu önderliğinde, Milli Eğitim Bakanımız Mahmut Özer ile imzalanan Ulusal Eğitime Katkı Protokolünde ‘154 ilçeye 154 yeni okul kazandırma projesi’ çerçevesinde Sökemize kazandırdığımız anaokulu inşaatı devam ediyor. Sökemize bir kez daha hayırlı olmasını diliyor, yeni eğitim binasını Sökemize kazandırmamızda bizlere desteklerini esirgemeyen Rifat Hisarcıklıoğlu ve Milli Eğitim Bakanımız Mahmut Özer’e bir kez daha teşekkür ediyoruz.” dedi.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments