Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriYurtbay Seramik, Yeni Koleksiyonunu UNICERA’DA Sergileyecek

Yurtbay Seramik, Yeni Koleksiyonunu UNICERA’DA Sergileyecek

Yurtbay Seramik, 2-6 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek UNICERA Fuarı’nda yeni koleksiyonunu görücüye çıkaracak.

Yurtbay Seramik, 2-6 Kasım tarihleri arasında, İstanbul CNR Expo’da düzenlenecek olan UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda, 5’inci holdeki H02 no’lu stantta yer alacak.


2022 yılına yönelik hazırladığı yeni koleksiyonunu sektör profesyonelleri ve son tüketiciyle buluşturacak olan Yurtbay Seramik, yeni seramik ürünlerini görücüye çıkarıyor. Ürünlerini tasarlarken “doğadan sanata” mottosuyla hareket eden Yurtbay Seramik, doğayı referans alarak ahşap, doğal taş ve mermer dokulu ürünlerini sergileyecek.


Yurtbay Seramik’in UNICERA 21’ özel koleksiyonu seçkisinde öne çıkan serilerden Calacatta Aqua. Çağdaştan klasiğe, belirgin narin damarlarla çarpıcı bir görünüme sahip Calacatta Aqua, 30x60cm ve 60x120cm olarak iki farklı ebatta tüketicinin beğenisine sunuluyor.


Bu yıl profesyonellerin ve nihai tüketicinin beğenisine sunulan serilerden Mistral, beyazın ferahlığını uyumlu çizgilerle üzerinde taşırken 30x90cm ve 60x60cm ebat alternatifleri ile göz dolduruyor.


Birbirinden farklı, zengin ürün seçeneklerinin tamamının yer alacağı stantta portföyde öne çıkacak bir diğer yeni seri de Natron. 60x120cm ebadındaki bu tasarım doğanın izlerini göz alıcı bir biçimde üzerinde barındırıyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments