“Yapiradar
Ana SayfaHaberlerZonguldaklılar Yeni Hastane Açılışı İçin Gün Sayıyor

Zonguldaklılar Yeni Hastane Açılışı İçin Gün Sayıyor

Zonguldak’ta 2014 yılında yapımına başlanan yeni hastane inşaatı, son aşamaya geldi. Yakın zamanda açılış yapılacak hastanede toplam 400 yatak bulunacak. 

9 yıldır devam eden inşaat çalışmalarının ardından hastane, son teknoloji görüntüleme cihazları ile birlikte hasta kabulüne başlayacak. Yüksek kalite hizmet sunacak hastanenin açılışı hakkında AKP İl Başkanı Zeki Tosun bilgiler verdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılış yapacaklarını söyleyen Tosun, Hastane inşaatımızın çoğu kısmı bitti. İçinde tefrişatlar ve yapılacak az bir iş kaldı. İnşallah yakın zamanda hastanemiz açılacak. Tabi ki eksikler çıktığın da onlarda tamamlanmaya çalışılıyor. Hedefimiz önümüzde ki günlerde yakın zaman içerisinde hastanemizi açmak. Zonguldaklı hemşirelerimizin hizmetine sunmak olacak. En azından sağlık bakanımız o günkü duruma göre sayın cumhurbaşkanımızın Zonguldak’a ziyaretleri olabilir. Çünkü belediyemizin de başlayacağı lavuar alanı projesi olsun, Acılık’da ki biten proje olsun yakın zamanda bitiyor. Biliyorsunuz sahil projesi bitti. Az bir şey kaldı. Cumhurbaşkanımız projelerin takibi için Filyos’a geliyor. Bakarsınız sayın cumhurbaşkanımızın geldiği bir günde hem hastanemiz hem de diğer açılışlar olabilir.” dedi. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments