“Yapigundem
Ana SayfaProjelerAB Yapı'dan Yepyeni Sky Zenith Projesi

AB Yapı’dan Yepyeni Sky Zenith Projesi

Zenith; kısaca gökte ulaşılan en yüksek noktaya verilen isimdir. Zenith’ten ilham alarak, Tarsus’un en zirve noktasında en seçkin yaşamı SKY ZENİTH sizlere sunuyor…

Exclusive kavramını baştan tasarlayan SKY ZENİTH; modern residence yaşantısını en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, estetik çizgilerle birleştirilerek ‘Rafine’ bir yaşam alanı sunuyor.

SKY ZENİTH’te hayatlar terasa,teraslar gökyüzene açılır…Akıllıca ve estetikle tasarlanmış mimarisinin yanı sıra, her dairenin kendine ait terasının bulunduğu SKY ZENİTH; size 4 farklı teras bahçesi ayrıcalığını sunuyor. İngiliz, İtalyan, Modern ve Japon Zen bahçelerinden birini seçebilir, hayalini kurduğunuz yemyeşil bir terasın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

3.800 m2 alana kurulu SKY ZENİTH; ‘Art Deco’ akımıyla tasarlanan dış ve iç mimarisi, SKY FİT Panoramik Fitness Alanı, SKY DOME Resepsiyon Alanı, SKY LOUNGE Bar, Seyir Terası ve Ateş Çanağı Oturma Alanı, Çocuk Oyun Su Parkı, Her Daireye Çift Araçlık 2 Katlı Kapalı Otoparkı, Bisiklet ve Motosiklet Parkları, Okul Servis Bekleme Alanı, Elektrikli (Hybrid) Araçlar İçin Şarj İstasyonları ve Otel Konsepti Vale Araç Karşılama Hizmetine kadar konforlu ve seçkin bir hayat sunuyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments