Demirsan Mekanik Havalandırma
Ana SayfaProjelerArtaş İnşaat'tan Yeni Konut Projesi

Artaş İnşaat’tan Yeni Konut Projesi

Artaş İnşaat’ın yeni konut projesi Avrupa Konutları Ata, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde yükselecek.

Artaş İnşaat konut projelerine bir yenisini daha ekliyor. Avrupa Konutları Esentepe projesini Ağustos ayında satışa çıkaran firma, Küçükçekmece projesi için harekete geçti. Avrupa Konutları Ata projesi, İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece’de inşa edilecek. Ön talep aşamasında olan projenin detayları çok yakında paylaşılacak.


Avrupa Konutları Esentepe’nin Satışları Devam Ediyor
Anadolu Yakası’ndaki 2. projesini ‘Avrupa Konutları Esentepe’ adıyla hayata geçiren Artaş İnşaat merakla beklenen projeyi geçtiğimiz Ağustos ayında satışa çıkarmıştı. Avrupa Konutları Esentepe projesinin arsa alanı 39 bin 730 metrekare olarak belirlendi. Artaş İnşaat Avrupa Konutları Esentepe projesinde 12 blokta 865 daire ve ticari ünitelere yer veriliyor. Avrupa Konutları Esentepe projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tiplerine yer veriliyor.


Söz konusu projede fitness, hamam, kapalı yüzme havuzları, sauna, çocuk oyun alanı gibi zengin sosyal donatı alanlarına yer veriliyor. Söz konusu projede ayrıca bir kamusal park da mevcut.


Satışların resmen başladığı Avrupa Konutları Esentepe E 5 Karayolunun yanı başında yükseliyor. Söz konusu proje, metro, otobüs, deniz otobüsü, minibüs gibi ulaşım ağları ile çevrili bir lokasyonda yer alırken, eğitim ve sağlık kurumlarının yanı sıra Kartal Adliyesi’ne yakın bir konumda bulunuyor.

İnşaat çalışmalarının başladığı Artaş İnşaat Avrupa Konutları Esentepe projesinde teslimlerin 2024 yılının Temmuz ayında yapılması hedefleniyor.

*Haberdeki görsel, Avrupa Konutları Esentepe projesine aittir.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments