Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriBayraklı İçin İhale Sonuçlandı!

Bayraklı İçin İhale Sonuçlandı!

Cumhurbaşkanlığı Sarayı, MİT Yerleşkesi, Millet Kütüphanesi, Okluk Yazlık Sarayı, Adana, Bursa, Elazığ, Yozgat, İkitelli şehir hastaneleri, Sancaktepe ve Atatürk Havalimanı’na yapılan hastane projeleri, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Kuzey Marmara Otoyolu gibi onlarca milyar TL’lik projelere imza atan firma bir ihalenin daha kazananı oldu.

İzmir’de 30 Ekim’de meydana gelen ve 115 kişinin hayatını kaybettiği 6.6 büyüklüğündeki depremden en çok etkilenen bölge olan Bayraklı ilçesinde inşa edilecek konut projesinin ihalesini aldı.

İzmir Bayraklı İlçesi, Salhane ve Mansuroğlu Mahalleleri 3 Bölge 910 Adet Konut ve 132 Adet Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi için yaklaşık maliyet 450 milyon TL olarak belirlendi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı TOKİ Başkanlığı tarafından 19 Ocak’ta düzenlenen ihale rekabete kapalı 21b Pazarlık usulüyle gerçekleştirilmiş, sonuç ilanı yeni açıklanan ihalenin sözleşmesi ise 9 Şubat’ta imzalandı. Buna göre inşaatın tam bir yılda tamamlanması hedefleniyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments