“Yapı
Ana SayfaHaberlerÇerkezköy Halk Ekmek Fabrikası İnşaatında Sona Gelindi

Çerkezköy Halk Ekmek Fabrikası İnşaatında Sona Gelindi

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yapılan Halk Ekmek Fabrikası hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Vahap Akay, çalışmaların hızla tamamlanacağını ifade etti. 

İlçede çalışmaları devam eden Belediye Başkanı Vahap Akay, inşaat alanını ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı. Projede kaba inşaat çalışmalarının tamamlandığını belirten Akay, “Halk Ekmek fabrikamızda bir yandan ince inşaat işleri sürüyor, bir yandan da mekanik ve elektrik tesisat işleri devam ediyor. En kısa zamanda çalışmaları tamamlayarak, vatandaşlarımızı ucuz ve sağlıklı ekmek ile buluşturmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı. 

Halk Kütüphanesi projesini de ziyaretine ekleyen Akay, kütüphane çalışmalarıyla ilgili, “Şu anda cephe kaplama ve ince inşaat çalışmaları sürüyor. İnşallah Çerkezköy çocuklarına, Çerkezköy halkına rahmetli Andon abi sayesinde çok anlamlı bir eser kazandırılacak. Biz Çerkezköy adına çok mutluyuz. Merhum Andon Arakelyan’ın anısını yaşatacağımız Halk Kütüphanemizin yapımını en kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine açmayı planlıyoruz”dedi. 

Tekirdağ ilindeki tüm fabrika inşaatları ve detaylarını buradan bulabilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“CNR
“Yapi

Most Popular

Recent Comments