“reocom
Ana SayfaHaberlerYatırım HaberleriKahramanmaraş’a 3 Milyar 394 Milyon TL Ödenek

Kahramanmaraş’a 3 Milyar 394 Milyon TL Ödenek

Kahramanmaraş İl Koordinasyon Kurulu, düzenlenen 2022 yılı 4’üncü dönem toplantısı ile il genelinde yapılan 362 projeye 3 milyar 394 milyon TL ödenek ayrıldığını açıkladı. 

Kahramanmaraş’ta düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu’nun 2022 yılı 4’üncü dönem toplantısı Vali Ömer Faruk Coşkun başkanlığında paydaş kurum temsilcilerinin katılımıyla yapıldı. 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Ömer Faruk Coşkun, il genelindeki yatırımlarla ilgili olarak şu ifadelerde bulundu:

‘’2022 yılı yatırımlarının yıl sonu gerçekleşmeleri ile ilgili yatırım izleme raporlarını incelediğimizde, il genelinde yatırımcı kamu kurum ve kuruluşlarımız toplam 362 proje üzerinde çalışmalarını yürütmüştür. Projelerin toplam tutarı 23 milyar 49 milyon TL, 2022 yılı ödeneği ise 3 milyar 394 milyon TL’dir. Çalışmalarımıza hız vererek neticelendirmek için gereken gayreti göstereceğinize olan inancımla, tüm kurum ve kuruluşlarımıza başarılar diliyor, yatırımların hayata geçirilmesinde emek sarf eden tüm çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.’’

Kahramanmaraş inşaat projelerini buradan inceleyebilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“UNICERA

Most Popular

Recent Comments