Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerKonut HaberleriDekar Kıyıbahçe 6. Etap Satışa Sunuldu

Dekar Kıyıbahçe 6. Etap Satışa Sunuldu

Dekar Yapı tarafından hayata geçirilen Dekar Kıyıbahçe Projesi’nin 6’ncı etabı satışa sunuldu.


İstanbul konut projelerine bir yenisi daha ekleniyor. Bahçeli ev projeleriyle tanınan Dekar Yapı’nın İstanbul Çekmeköy Ömerli’de inşa ettiği Dekar Kıyıbahçe Projesi’nin 6’ncı etabı satışa çıktı. Satışına başlanan 6’ncı etaptaki konutların 2022 yılının Temmuz ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Doğayla İç İçe Bir Yaşam

Kıyıbahçe Projesi 6. Etap projesi, 84 ayrı blokta toplam 244 adet bahçeli dubleks evden oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 bahçeli ev seçeneklerinin yer aladığı projede evlerin metrekaresi 141 ile 200 arasında değişiyor. Çekmeköy Ömerli’de yükselen proje, FSM ve YSS köprüsüne 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Doğayla iç içe bir yaşam sunan projede her evin 40 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen bahçeleri ve biyolojik gölete kıyısı bulunuyor. Projenin içerisinde yarı olimpik açık yüzme havuzu, 3 adet çocuk parkı, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, spor merkezi, sauna, kafe alanı ve bir market yer alıyor.

“Bahçeli Evlere Olan Talep Pandemide Zirveye Ulaştı”
Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, “Bahçeli evlere olan talep pandemi döneminde zirveye ulaştı. Son 1,5 yılda müstakil bahçeli, geniş teras ve balkonlu konut satışlarında talep patlaması yaşandı diyebiliriz” dedi. Bahçeli ev taleplerinin karşılanması için uygun ve ekonomik arsaların üretilmesi ve bu arsalar üzerine talebe uygun büyüklükte ve genel giderleri makul olan evler üretilmesi gerektiğini aktaran Kuzu, özellikle daha küçük evlerin bahçeli ev olarak planlanması çok büyük bir konut alıcı kitlesinin bu evlere ulaşabilmesine olanak sağlayacağını sözlerine ekledi.


Yıllardır bahçeli konut üreten bir marka olarak, bu dönemde gelen konut taleplerine yetişemediklerini belirten Salih Kuzu, Dekar Kıyıbahçe’de 6’ncı etaba başladıklarını ve konut alıcılarının ilk tercihinin açık farkla bahçeli bir ev almak olduğunu söyledi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments