Ana SayfaHaberlerEmlak Katılım Antalya’da İkinci Şubesini Açtı

Emlak Katılım Antalya’da İkinci Şubesini Açtı

Türkiye’nin dört bir yanında şubeleşme çalışmalarını sürdüren Emlak Katılım, Antalya’nın Manavgat ilçesindeki yeni şubesiyle hizmet vermeye başladı. 

Türkiye’deki şube sayısını 120’ye çıkarmayı hedefleyen Emlak Katılım, Antalya’daki ikinci şubesini hizmete açtı. Antalya’nın Manavgat ilçesinde açtığı yeni şube ile Emlak Katılım’ın toplam şube sayısı 84’e ulaştı.

Sektöre kazandırdığı ürünlerle hizmet kalitesini geliştirmeye devam eden firma, Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyan ‘Proje Tercihli Özel Fon Havuzu Katılma Hesabı’ ile tasarruf sahibi müşterilerine finansman olarak kaynak sağlamak istedikleri sektörü tercih etme imanı sunuyor.

En fazla 3 aylık vade ile kullandırılacak olan bankanın bu ürünü, vade uyumlu olmasının yanı sıra kur koruma desteği de sağlıyor. Proje Tercihli Özel Fon Havuzu Katılma Hesabı’nı açmak isteyen müşteriler, artık mobil şube üzerinden de işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Henüz Emlak Katılım müşterisi olmayanlar da bulundukları yerden görüntülü görüşme ile anında bankanın müşterisi olarak mobil şube üzerinden hesap açılış işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments