Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriKıbrıs’ın Gözde Projesi Larmes Villas’ın Lansmanı Yapıldı

Kıbrıs’ın Gözde Projesi Larmes Villas’ın Lansmanı Yapıldı

Nural Construction tarafından Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (K.K.T.C), Gazimağusa’da inşa edilecek olan Larmes Villas projesinin lansmanı yapıldı. 

Gazimağusa Liman Bölgesi’nde 36 villalık projenin temelini atacak olan Nural Construction, 10.000.000 sterlinlik yatırım bedeline sahip Larmes Villas’ı, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın katılımıyla tanıttı.

Lansman töreninde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, ‘’KKTCnin her türlü gelişmesine olumlu olarak bakar, bundan mutluluk duyarız. Kuzey Kıbrısın en güzel bölgelerinden birisinde hayat bulacak olan bu projeyi yakından takip ediyorum. Bir yatırımcının başarılı olabilmesi için her türlü destek çok önemlidir. Yıllar itibari ile bakıldığında buraya yatırım yapan herkes kazanmıştır ve kazanmaya devam etmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne yatırım yapıp dünyanın her yerinden KKTCnin gelişmesine destek olan herkese de buradan teşekkürlerimi iletirken, Nural İnşaat grubu Yunus Nural’a da davetinden ve desteğinden ötürü teşekkürlerimi iletiyorum.’’dedi.

Proje hakkında bilgi veren Nural Construction, Vitriol Investment Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Nural şu açıklamalarda bulundu:“36 villa ve 3 farklı daire tipinden oluşan Larmes Villas projemizde her bütçeye ve tercihe uygun villa seçenekleri mevcut. 350.000 sterlinden başlayan villa seçeneklerimiz 3+1 , 6+2 , 7+2 villa tiplerimizle beraber her bağımsız bölümün kendine özel müstakil havuzları mevcut. Deniz, kum, güneş eşliğinde, 7/24 güvenlik sistemi spor salonu, Türk hamamı, açık havuz, açık ve kapalı otoparkın yer aldığı Larmes Villas, konut sahiplerine dışarı çıkmayı gerektirmeyecek bir yaşam alanı olarak düşünüldü. Yatay mimariye sahip, lüks otel konforunda bir hayat düşüncesi ile başlatılan proje aynı zamanda ülke ekonomisine katkı sağlarken, istihdamı da beraberinde getirecek.”

KKTC’deki tüm projelere buradan göz atabilirsiniz.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments