“yr-kurban-bayramı-banner”
Ana SayfaHaberlerİskilip MYO’da İnşaat Başladı

İskilip MYO’da İnşaat Başladı

Çorum Hitit Üniversitesi İskilip Meslek Yüksek Okulu (MYO) projesinin inşaat çalışmaları başladı.

Hitit Üniversitesi İskilip Meslek Yüksekokulu binasının tamamlanması için yapılan protokolün ardından yüklenici firma çalışmalara başladı. Yüklenici firma yetkilisi Harun Diken, binanın dış cephesinde ve içinde çalışma yürüttüklerini belirtti. Çalışmaların 360 gün süreceği sözleşmede yer almasına rağmen firma daha erken bitirmeyi hedefliyor.

Binanın dış ve iç cephesinde çalışmalar yürütüldüğünü belirten Yüklenici Firma Yetkilisi Harun Diken, Kalabalık bir ekiple çalıştıklarını belirterek, “Çalışmalarımız günün geç saatlere kadar devam etmektedir. Memleketimize bu hizmeti kazandıracak olmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Sözleşmede 360 gün iş bitimi olmasına rağmen biz işimizi daha erken bitirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Çorum’un İskilip ilçesinde inşasına başlanan ancak yarım kalan Meslek Yüksekokulu binasının tamamlanması için Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk ile Global HD İnşaat Mekanik Sanayi ve Ticaret AŞ yetkilisi Harun Diken, 24 Mayıs’ta yer teslimi için protokol imzalamıştı.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments