“Yapigundem
Ana SayfaProjelerKasr-ı Han Konakları, Efeler Grup’un Eşsiz Projeleri Arasında Yerini Aldı

Kasr-ı Han Konakları, Efeler Grup’un Eşsiz Projeleri Arasında Yerini Aldı

Yeni biten ve Beytepe’de bulunan Bey Konakları ardından bu projeye başladıklarını belirten Mimar-Müteahhit Dilek Aksayar; “Kasr-ı Han Konakları Ankara’nın en özel yerlerinden biri olan İncek Kızılçaşar’da hayata geçiriliyor.

27 adet loft ultra lüks akıllı villalarımız, 5.5 metre tavan yüksekliğine sahiptir. 750 m2 arsa payı olan villalarımız; 274 m2 net kullanım alanına sahiptir. Mogan Gölü manzaralıdır. Ankara TED Kolejine 5 dakika mesafede bulunan projemiz Amerikan “Cape Code” mimarisi ile tasarlanmıştır. Her birinin kendi banyosu olan 4+1 odalı villalarımıza ait ısıtmalı havuz ve kapalı otoparkı mevcuttur. Her bir villamız müstakildir. 

Kasr-ı Han Konakları Lansmanı Nefes İncek’te Gerçekleştirildi.

Nefes İncek’te gerçekleştirilen Lansman davetine; iş, sanat, cemiyet dünyasından önemli isimler ile milletvekilleri ve bazı bürokratlar katılım sağladı…

AKSAYAR. “KENDİM İÇİN TASARLADIM, BEĞENİLİNCE PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİM”

Yaklaşık 30 yıldır Ankara’da mimarlık yaptığını belirten Dilek Aksayar, bazıları bana Villa Uzmanı yakıştırması yaparlar diyerek devam ettiği açıklamada; “Hayalimde tek katlı bir villa ve kendim oturacağım bir proje olarak düşünmüştüm ilk zamanlar. Ama bu projemin çok beğenilmesi sonucu Kasr-ı Han konaklarını tasarladım. 

%25 peşinat ile kalan ödemeye 48 ay vade imkanını sizlere sunuyoruz. Lansmana özel fiyatlarımızdan ve ödeme kolaylıklarından faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli…

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments