Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriKatlı Otopark Temeli Atıldı!

Katlı Otopark Temeli Atıldı!

Samsun Büyükşehir Belediyesinin Çarşamba ilçesine kazandıracağı mekanik katlı otopark inşaatının temelleri atıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, temel atma töreni sırasında yapmış olduğu konuşmada, Çarşamba dışında il merkezi Subaşı’nda da mekanik otopark inşaatına başladıklarını söyledi.

Çarşamba’da 214 araç kapasiteli 7 katlı yer üstü mekanik otoparkının temel atma törenini gerçekleştirdiklerini belirten Demir, “İşletme maliyeti nispeten düşük olacak ve Çarşambalı hemşerilerimize hizmet verecek. Bu otoparklarımızın en büyük özelliği, araç park edilirken emniyet noktasında da en güvenli otopark sitemine sahip teknoloji ve yazılım sistemiyle çalışacak olması. Vatandaş aracını getiriyor, asansöre koyuyor ve elektronik olarak düğmeye bastığında sistem aracı en uygun olan yere park ediyor. İşi bittiğinde vatandaş fişini okuttuğunda asansör aracı araç sahibine getiriyor.” dedi.

İlçenin doğu yakasında otopark sorununa çözüm üretecek mekanik otoparkı en geç 2022 yılının Mayıs ayında hizmete almayı planladıklarını dile getiren Demir, “Allah kazasız, belasız inşaatı yapmayı nasip etsin, mekanik katlı otoparkımız inşallah Çarşamba ilçemize hayırlı olsun. Emek veren herkese teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments