“reocom
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriKıraç Yapı, Adana’nın Yükselen Değeri Olmaya Devam Ediyor

Kıraç Yapı, Adana’nın Yükselen Değeri Olmaya Devam Ediyor

Adana ve çevre illerde hizmet veren Kıraç Yapı, çatı ve cephe kaplama sistemleri, ısı yalıtım sistemleri ve su yalıtım sistemleri konularında birinci sınıf çözümler sunmaya devam ediyor.

İnşaat projelerinde çatı ve cephe kaplama sistemleri, ısı yalıtım sistemleri ve su yalıtım sistemlerinde hizmet sağlayan Kıraç Yapı, Adana ve çevre illerinde kalite, bilgi ve tecrübe birikimiyle inşaat sektörünün en önemli parçası haline geldi. 

İnşaat ve yapı sistemlerinde kaliteli hizmet ve ürün çözümleri arayan herkesin çalışmaktan memnun olacağı bir düzen içerisinde, müşteri memnuniyetine son derece önem veren Kıraç Yapı, alanında uzman ekibiyle, birlikte çalıştığı herkesi mutlu etmeyi başarıyor. 

Dikkat Çeken Ürün Çeşitliliği

Firma çatı ve cephe kaplama alanında; komple çatı kaplama, solar uyumlu kepli sandviç panel, sandviç panel, şeffaf polikarbon, traplez, metal ve bond kumlu panel kiremit, polikarbonat levha, çift kat trapez, kenetli sistem gibi birbirinden farklı ürün çeşitliliğine sahip. 

Yalıtım sistemlerinde de kaliteli işçiliği ile istenilen her duruma uygun çözümlere sahip olan Kıraç Yapı, ısı yalıtımında; taş yünü, cam yünü, XPS, EPS strafor, karbonlu strafor ve köpük asmolen, su yalıtımında; membran, drenaj levhası, buhar kesici ve astarlarıyla ürün gamını sunuyor. 

Kalitenin Öncüsü: Kıraç Yapı

Kalitesi ve özgünlüğüyle önde gelen firmaların ilk tercihleri arasında yer alan Kıraç Yapı, Şanlıurfa 3. OSB Sanayi İplik Fabrikası, Lezita-Niğde Bor Tavuk Çiftliği, Malatya Kayısı Fabrikası, İzmir Kemalpaşa OSB, Bolu OSB Cam Fabrikası, Sasa Polyester, Enerjisa Termik Santrali, Hayat Kimya, Manisa OSB Kuryap gibi değerli referanslara sahip.

İnşaat sektöründe uzun yıllar boyunca sağladığı kaliteli hizmet ile başarısını ortaya koyan Kıraç Yapı, edindiği müşteri memnuniyetini de arkasına alarak nesiller boyunca hizmet verebileceğini kanıtlıyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“UNICERA

Most Popular

Recent Comments