“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaHaberlerManavgat Üniversitesi: Yeni Fakültelerin İnşaat İhalesi Sonuçlandı

Manavgat Üniversitesi: Yeni Fakültelerin İnşaat İhalesi Sonuçlandı

Manavgat’taki bir hayırseverin katkılarıyla yapılacak olan ve Manavgat Üniversitesinin de önünü açacak olan, yeni fakülteler inşaatının yapım ihalesi gerçekleştirildi. Korona virüs tedbirleri nedeniyle özel hijyen önlemleri altında gerçekleştirilen ihale şeffaflık ilkesi doğrultusunda açık azaltma ve pazarlık usulü ile sonuçlandırıldı.

Yeni Fakülte Binası İnşaatı Başlayacak

Manavgat Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen, ihale diğer şirketler arasında en düşük maliyet teklifi veren Kahraman Köroğlu, Köroğlu İnşaat” lehine sonuçlandı. İhalenin Manavgat Yükseköğretim Vakfının onayı ile resmi sözleşmesi imzalanması bekleniyor.

Dr.Yusuf Aydın, Başkanlığındaki ihale komisyonunda Mayöv Başkan Yardımcısı  Kemal Kaya, Vakıf Üyelerinden Fatih Tatar, Sedat Öz  ve Raif Durmaz yer aldı. Proje protokolünün tarafları olan Manavgat Yüksek Öğretim ve Teknolojik Araştırmalar Vakfı MAYÖV Başkanı Dr. Muammer Güneş, Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Acar, Manavgat Sanayici ve İş İnsanları Derneği MASİAD Başkanı Mücahit Tatar ve Proje Koordinatör Mühendisi Hüseyin Cengiz de  ihale de yer aldı. Prosedürlerin tamamlanmasının ardından resmi sözleşme 

Sözleşme Bugün

MASİAD Başkanı Mücahit Tatar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ”01 Nisan Çarşamba günü saat 13.30 da Atatürk Kültür Merkezinde, Değerli Hayırseverimizin katkılarıyla yapılacak olan fakülteler binamızın inşaat sözleşmesi imzalanacaktır. Bilgilenmek ve Bilgilendirmek adına dilerseniz katılabilirsiniz. İhaleye katılan tüm değerli firmalarımıza, bu ağır sorumlulukta risk alan Sn. Karaman Köroğlu Beye teşekkür ediyoruz. İnanıyoruz ki Allah’ın izniyle bu sıkıntılı süreci aşacağız ve çok güzel günlerde Manavgat Üniversitesi’ni kuracağız.” dedi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments