Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerMelikgazi Aşevi Projesi Tamamlanmak Üzere

Melikgazi Aşevi Projesi Tamamlanmak Üzere

Kayseri, Melikgazi’de inşa edilen aşevi projesinde sona gelindi. Melikgazi Belediye Başkanı Musta Palancıoğlu, aşevi projesinin en kısa sürede hizmete açılacağını belirtti. 

Kayseri, Melikgazi ilçesinde inşa edilen aşevi projesinin şantiye alanını ziyaret eden Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, çalışmaları inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. 

Aşevi inşaatının yakın bir zamanda tamamlanarak hizmete açılacağını ifade eden Palancıoğlu, “Battalgazi Mahallemizde sadece kentsel dönüşüm yapmıyoruz. Aynı zamanda farklı farklı projeler yapıyoruz. Bunlardan bir tanesi de burada yaptığımız aşevi inşaatı yükseliyor, inşallah 2-3 ay içerisinde toparlanıp açılışını yapacağız. Bu bölgede ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sıcak yemek ikramı yapacağız inşallah. Şu anda 3 aşevimizde günlük vatandaşlarımıza sıcak yemek ikramı yaptığımız gibi tam 2 bin aileye 13 farklı dağıtım noktasında günlük 8 bin ekmek dağıtımı yapıyoruz. Bu büyük bir organizasyon büyük bir sosyal yardımlaşma. Buraya kazandırdığımız bu tesisle yine güzel işler yapılmaya devam edecek. Melikgazi’mize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments