“reocom
Ana SayfaHaberlerOdunpazarı’nda ‘Vizyon Projeler’ Devam Ediyor

Odunpazarı’nda ‘Vizyon Projeler’ Devam Ediyor

Eskişehir’e bağlı Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ilçe genelinde inşaat çalışmaları devam eden ‘Vizyon Projeler’e ziyarette bulundu. 

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ‘Vizyon Projeler’ içinde yer alan Odunpazarı Belediyesi Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi, Ahmet Ara Engelsiz Gündüz Bakımevi ve Kreşi ile Yenikent Kapalı Pazar Yeri ve Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Sık sık çalışmaları yerinde incelemek için denetimler yapan Başkan Kurt, ziyaretlerinde çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı. Başkan Kurt, incelemeler kapsamında ilk olarak Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi’ne gitti. Yapılan çalışmaları yakından inceleyen Başkan Kurt daha sonra Yaşlı Bakım Merkezi’nin hemen yanında bulunan Ahmet Ara Engelsiz Gündüz Bakımevi ve Kreşi’ni inceledi. Başkan Kurt hem Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi hem de Ahmet Ara Engelsiz Gündüz Bakımevi ve Kreşi’nin yakın zamanda hizmete gireceğini belirtti.

Yenikent’te inşaatı devam eden Kapalı Pazar Yeri ve Kültür Merkezi’ne de giden Başkan Kurt, yetkililerden Yenikent Kapalı Pazar Yeri ve Kültür Merkezi ile ilgili bilgi aldı. Kurt, Yenikent Kapalı Pazar yeri ve Kültür Merkezi’nin Yenikent, Yıldıztepe, Gültepe, Büyükdere ve Çankaya Mahalleleri olmak üzere yaklaşık 80 bin kişiye hitap eden bir merkez haline geleceğini kaydetti.

Kaynak: Anka Haber

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“ADANA

Most Popular

Recent Comments