Ana SayfaProjelerReferans Ankara'da Yaşam Başlıyor!

Referans Ankara’da Yaşam Başlıyor!

SF Yıldız İnşaat, Fırat Life Style ve Atayıldız Grup’un ortaklığıyla hayata geçirilen Refeans Ankara’da, yeni yılda yaşam başlıyor.

Ankara konut projelerine bir yenisi daha ekleniyor. SF Yıldız İnşaat, Fırat Life Style ve Atayıldız Grup’un ortaklığından oluşan Referans Ankara, 49 bin 233 metrekarelik arazi üzerine kurulu 9 bloktan ve toplamda 2 bin 104 konuttan oluşuyor. Pek çok sosyal donatısıyla yaşamı enerjiyle dolduran proje, şehrin çekim noktalarının da hemen yakınında yer alıyor.


1+1, 2+1, 3+1A, 3+1B ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşan Referans Ankara ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Fırat Life Style COO’su Ahmet Fırat, “SF Yıldız İnşaat olarak biz, Fırat Life Style ve Atayıldız Grup’un ortaklığıyla bugüne dek sayısız mutluluğa yuva oluşturduk” dedi. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz ve Eryaman’ın en büyük yaşam konsepti olarak yükselen projemiz “Referans Ankara” ile kullanıcılarımıza çok özel bir lokasyonda, maksimum özen ve kaliteyle hazırladığımız konutlar sunuyoruz. Projemizde her yaşam modeline uygun daire tipleri bulmak mümkün” diye ifade etti.


Yürüyüş parkuru, kapalı otopark, merkezi uydu sistemi, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, SPA, kreş, kafe, restoran, sinema, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, voleybol sahası ve tenis kortu, projenin donatıları arasında yer alıyor.


Yeni yıla girmeye sayılı günler kala, 31 Aralık’ta teslimatların başlayacağı Referans Ankara’da, son 30 dairenin satışları ise devam ediyor. Teslim öncesi avantajlı fiyatların sunulduğu projede, esnek ödeme fırsatlarıyla birlikte kullanıcılara, hemen tapu avantajı da sağlanıyor.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments