“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerSağlık Bakanı Koca Açıkladı: Başakşehir Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak?

Sağlık Bakanı Koca Açıkladı: Başakşehir Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Pazar günü inşaatı devam eden hastane ve sağlık tesislerini denetledi. Pandemi döneminde önemi iyice artan şehir hastaneleri için de denetimde bulunan Bakan Koca Başakşehir Şehir Hastanesi açılış tarihi hakkında da bilgi verdi. Başakşehir Şehir Hastanesi açılışı ne zaman?

Türkiye Corana Virüs salgını ile mücadele etmeye devam ederken bu dönemde en yoğun mesai harcayan isimlerden biri de hiç şüphesiz Sağlık Bakanı Fahrettin Koca oldu. 

Sağlık Bakanı Koca hafta sonunda da çalışmaya devam ederken inşaatı devam eden sağlık tesisi ve hastaneleri denetledi. 

Başakşehir Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile Yeşilköy Acil Durum Hastanesi, Hadımköy Hastanesi ve Başakşehir Şehir Hastanesi için incelemelerde bulundukları duyurdu. 

Yapılan denetimler hakkında bilgi veren Bakan Koca “Yatak kapasitesi ve teknolojileriyle sağlık alt yapımıza güç katacak olan Yeşilköy Acil Durum Hastanesi, Hadımköy Hastanesi ve Başakşehir Şehir Hastanesi’nde incelemelerde bulunduk. Bunlardan Başakşehir Şehir Hastanemizin açılışı önümüzdeki Perşembe günü. Şimdiden hayırlı olsun” diyerek açılış tarihini duyurdu.

RELATED ARTICLES
- Advertisment - “Yapi
“Samsun
“UNICERA
“isaf-banner

Most Popular

Recent Comments