“Yapigundem
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriSilverline Unicera Fuarı'nda

Silverline Unicera Fuarı’nda

Silverline, hayatı kolaylaştırmak üzere tasarlanan ürünleri ve mutfaklara değer katan teknolojileri ile 10-14 Mart tarihleri arasında kapılarını açacak Kitchen Turkey /Unicera Fuarı’nda yerini alacak.

Yeni yaşam tarzının bir sembolü olarak ankastre, teknoloji odaklı ve şık tasarımları ile mutfaklarda daha dekoratif formlarda yer almaya başladı. Modernleşmeyle birlikte evde sosyalleşmenin en önemli odağı haline gelen mutfaklar, diğer sosyal alanlarla daha iç içe bir mimari yapıya büründü. Daha görünür ve şeffaf bir yapı ile sınırların kalktığı mutfaklarda ankastre artık yaşamın tam odağında… Bu gerçeklikten yola çıkarak kullanıcı konforunu ve müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımı ile Silverline, ankastre sektörüne değer katıyor.

Mutfakları ankastrenin konforu ile buluşturan Silverline, tasarım gücü yüksek, çevreye duyarlı, enerji tasarruflu ve fonksiyonel ürünler geliştiriyor. Ocak ve davlumbazı tek gövde de buluşturduğu inovatif ürünü Overall, mutfaklara yeni bir boyut katan ve teknolojiyi odağına alan hibrit tasarımı Flow-in, güçlü teknolojisi, ergonomik ve sade tasarımı ile Pure Plus, davlumbaz ve ocağı tek bir yüzeyde birleştiren, esnek ve kapsamlı pişirme deneyimi sağlayan hibrit tasarımı Supreme, sessizliği ve akıllı yönlendirmeleri ile hayatı kolaylaştıran Soho ve diğer ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı ve fırın modelleri Silverline standında ziyaretçileri ile buluşacak.

Geçtiğimiz yıl fırın üretimine başlayan Silverline, havalandırma grubunda globalleşen başarısını pişirici grupta da gerçekleştirerek bu alanda da global oyunculara rakip ürünler geliştiriyor. Silverline, akıllı teknolojilere yönelik geliştirdiği ürünleri ile tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Türkiye’de ilk kez Unicera fuarında görücüye çıkacak akıllı fırın, cep telefonuna indirilecek aplikasyon üzerinden uzaktan kontrol edilebiliyor.

Silverline S koleksiyonundan 6 farklı fırın modeli ile yer alıyor.   

Silverline, 10-14 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek Kitchen Turkey /Unicera Fuarı’nda 1. Hall ve C08 no.lu stantta inovatif ve ödüllü tasarımları ile ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“Yapi
“Samsun
“UNICERA
“isaf-banner

Most Popular

Recent Comments