Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaEtkinliklerTurkiyeBuild Fuarı 26 Nisan’da Yapı Sektörünü Ağırlayacak

TurkiyeBuild Fuarı 26 Nisan’da Yapı Sektörünü Ağırlayacak

26 Nisan 2023 tarihinde 45’incisi düzenlenecek TurkiyeBuild Yapı Fuarı, ziyaretçi kayıtlarını almaya devam ediyor.

26 Nisan’da TÜYAP’ta kapılarını açacak olan ve 45. kez düzenlenecek olan Yapı Fuarı bu yıl da ziyaretçilerini sektörün lider üreticileri ve sağlayıcıları ile buluşturmaya hazırlanıyor. Onlarca ürün grubunda hizmet veren dünyanın dört bir yanından firmalar şimdiden yerlerini ayırttı ve liste her gün uzamaya devam ediyor.

Dahası, 45. Yapı Fuarı- TurkeyBuild İstanbul ev sahipliğinde gerçekleşecek ZeroBuild 2023 – Uluslararası Sıfır Enerji Binalar Zirvesi’nde “Mevzuata Uygun Depreme Dayanıklı Sıfır Enerji Bina” işinin nasıl mümkün kılınabileceğini ve mimari, yapı malzemeleri ve teknoloji kapsamında dönüşümün nasıl sağlanacağı ZeroBuild Zirve Sahnesi’nde masaya yatırılacak. 

Yapı sektörüne yön veren 100 + uzman konuşmacılar arasında bulunan isimlerden bazıları ise şöyle: Çek Teknik Üniversitesi Sürdürülebilir Binalar Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Antonin Lupishek, VERİMDER İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emre Alkin, OECD Türkiye Büyükelçisi ve YENADER Başkanı Prof. Dr. Kerem Alkin, İTÜ Meteoroloji ve Afet Yönetim Üyesi Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2014-2018 Arası Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, NP Betek Genel Müdürü Tayfun Küçükoğlu ve Mühendis ve Mimarlar Kadınlar Derneği Başkanı Züleyha Özcan. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -Sodex Istanbul 2023
KPC Fuarı 2023

Most Popular

Recent Comments