“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaHaberlerAydın Nazilli Millet Bahçesi Böyle Olacak!

Aydın Nazilli Millet Bahçesi Böyle Olacak!

TOKİ tarafından hayata geçirilecek olan Aydın Nazilli millet bahçesinin ihalesi yapıldı. TOKİ, millet bahçesinin görsellerini yayınladı. İşte Aydın Nazilli millet bahçesi böyle olacak…

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Aydın Nazilli’de yapılacak millet bahçesinin ihalesi yapıldı.

TOKİ’nin resmi sitesinde yer alan habere göre; 9 Ocak 2020 Perşembe günü gerçekleştirilen ihale çerçevesinde Millet Kıraathanesi, Millet Bahçesi Genel Altyapı İşleri ve Rekreasyon alanları yapılacak.

“Daha Çok Yeşil” anlayışı doğrultusunda hayata geçirilmeye başlanan millet bahçeleri, Türkiye’nin tüm coğrafyalarında şehirlerimize yeni bir değer katıyor.

Çocuk oyun alanlarının, bisiklet yolu ve gezinti yollarının olacağı millet bahçesinde 768 ağaç ve yeşil alanlar bulunacak.

Nazilli millet bahçesi hem bölgeye hem de Aydın’a yeni bir değer katacak. Millet bahçesi yeşiliyle, fonksiyon ve sosyal donatılarıyla vatandaşların sosyal ihtiyaçlarına cevap veren, doğa ile iç içe yeni bir sosyal yaşam alanı olacak.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments