“yr-kurban-bayramı-banner”
Ana SayfaHaberlerBakan Açıkladı: Ulaştırma Projeleri İçin Şantiyelerde Çalışmalar Aralıksız Devam Edecek!

Bakan Açıkladı: Ulaştırma Projeleri İçin Şantiyelerde Çalışmalar Aralıksız Devam Edecek!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu çok önemli açıklamalarda bulundu. Ulaşım projelerinde çalışmaların Bilim Kurulu tarafından verilen kararlar doğrultusunda devam ettiklerini belirten Bakan Karaismailoğlu son çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Türkiye’nin ulaşım projelerinde çalışmalar tüm hızı ile devam ederken konu hakkında açıklama yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Covid 19 süresinde şantiyelerde aldıkları projeler için bilgi verdi. 

Şantiyelerde Çalışmalar Tüm Hızı ile Devam Ediyor

Bakan Karaismailoğlu yapmış olduğu açıklamasında ulaşım projelerine koronavirüs engeline takılmadan devam ettiklerini belirtti.  Bilim Kurulu tarafından yapılan uyarılara dikkat edilerek çalışmaları sürdürdüklerini belirten Bakan Karaismailoğlu şantiyelerde taviz vermeden çalışmaları sürdüreceklerini dile getirdi. 

Bakan yapmış olduğu açıklamasında “Salgının Türkiye’de görülmeye başlamasıyla Bakanlık yönetimi olarak Bilim Kurulu başta olmak üzere yerel yönetimler ve hastaneler ile sürekli yakın iş birliği içerisinde olarak stratejik planlamalar yaptık. Şu anda bu planların titizlikle uygulanması sayesinde projelerimiz hızla ve sorunsuz ilerliyor.” dedi. 

Mart ayı itibari ile şantiyelere giriş çıkışları kapattıklarını belirten Bakan Karaismailoğlu yaş sınırı ve kronik hastalığı olan çalışanlara da evlerine gönderdiklerini, sahada çalışmalarını sürdüren çalışanların ise şantiyelerdeki konaklama tesisleri ya da izolasyonun devam ettiği misafirhanelerde sağlandığını söyledi. 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments