“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriKorkmaz Kahvekolik Aqua ile Közde Kahve Keyfini Evlere Taşıyor

Korkmaz Kahvekolik Aqua ile Közde Kahve Keyfini Evlere Taşıyor

Türk kahve kültürünün közde pişirilmiş geleneksel kahveleri, eşsiz bir lezzeti beraberinde sunuyor. Design Turkey tarafından En İyi Tasarım Ödülü’ne layık görülen Korkmaz’ın Kahvekolik Aqua Kahve Makinesi, bu geleneği modern bir dokunuşla buluşturuyor. Termo Balans teknolojisi ve otomatik su alma fonksiyonu sayesinde Türk kahvesinin köklü geleneğini koruyarak, evlerde kolayca közde pişmiş kahve keyfini yaşatıyor.

Türk kültüründe en lezzetli kahveler, kısık ateşte ve bol köpüklü olarak hazırlanıyor. Korkmaz’ın közde pişirme özelliği ile ön plana çıkan Kahvekolik Aqua Kahve Makinesi, Termo Balans teknolojisi ve otomatik su alma fonksiyonu sayesinde köz ateşinde pişmiş tadındaki kahveleri, en hızlı sürede hazırlıyor. Tek seferde 4 fincana kadar kahve hazırlayabilen Kahvekolik Aqua’nın diğer önemli özelliklerinden biri de çelik cezveli olması. En sağlıklı mutfak materyallerinden biri kabul edilen çelik cezvede pişen kahveye, kahvenin tadını bozabilecek plastik ya da alüminyum gibi maddeler temas etmediğinden, daha lezzetli kahveler sunmaya olanak tanıyor. 

Susuz kullanıma karşı koruma ve taşma önleyici sensör özellikleriyle de ön plana çıkıyor

Kahve tutkunlarının gözdesi olan Kahvekolik Aqua, şeffaf su haznesi ve dekoratif mavi aydınlatma ışığı ile karanlık ortamlarda dahi su seviyesini net bir şekilde gösteriyor. Aynı zamanda su seviyesi azaldığında susuz kullanımı önlemek için de korumaya geçerek kullanıcıya uyarı veriyor. Birbirinden farklı fincan boyutlarına göre ayarlanabilen taşma önleyici sensörü sayesinde kahvenin fincandan taşmasını önlüyor. Korkmaz Kahvekolik Aqua, 700W verimli enerji tüketimiyle tasarruf sağlayarak elektrik faturalarına da katkı sağlıyor.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments