“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriMega Yalıtım Çözümleri Tüm Yenilikleri İle Yapı Fuarı'na Hazır

Mega Yalıtım Çözümleri Tüm Yenilikleri İle Yapı Fuarı’na Hazır

İstanbul TÜYAP’ta bu yıl 46’ncı kez 17-20 Nisan 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknoloji Fuarı’nda Mega Yalıtım Çözümleri tüm ürün ve hizmetlerini lanse edecek. Tamamen yerli sermaye ile faaliyette bulunan sektörün önemli oyuncularından Mega Yalıtım Çözümleri özellikle son iki yılda sektöre kazandırdığı yeni çözümleri ile fuarda ön planda olacak. 

Ülkemizde yalıtım sektörünün öncü firmalarından olan, üretimini Elazığ’da gerçekleştiren Mega Yalıtım Çözümleri, yapı sektöründe ülkemizin en prestijli fuarı olarak nitelendirilen Yapı, İnşaat Malzeme ve Teknolojileri Fuarı 2024’te tüm ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirecek. 

Fuar öncesi platform için çalışmalarını anlatan Mega Yalıtım Çözümleri Satış ve Pazarlama Direktörü İsmail Helvacıoğlu, bu fuarın yapı malzemeleri sektörü adına büyük önem taşıdığına dikkat çekerek fuar ile ilgili şu yorumda bulundu.  ‘’Özellikle ihracata yönelik yabancı alıcıların ve yatırımcıların büyük ilgi ile izledikleri fuar, firmamız açısından önemli bir konumda. Mega Yalıtım Çözümleri olarak ihracattaki payımızı Yapı Fuarı aracılığı ile daha da genişletmeyi hedefliyoruz. Hem yerli, hem yabancı sektör oyuncularının katılım sağladığı bu platformda bizler de Mega Yalıtım Çözümleri olarak tüm ekibimiz, tüm yenilikçi ürünlerimiz ve sektöre sunduğumuz benzersiz çözümlerimizle yer alacağız.’’

Mega Akustik’in Deneyimleneceği Özel Bir Alan da Olacak

Yalıtım pazarının ihtiyaç duyduğu malzemeleri bir arada üretebilen Mega Yalıtım Çözümleri, 7’nci Salon, 7351 No’lu stantta Taşyünü, XPS, EPS gibi inşaat pazarının ihtiyaç duyduğu önemli yalıtım malzemelerinin yanı sıra Ar-Ge çalışmaları sonucu pazar ihtiyaçlarına göre şekillendirilen MegaBlock, MegaSöve gibi dekoratif aksesuarlar ve hafif yapı elemanlarını tanıtacak. Yine Desiwool, MegaLento ve MegaPan gibi birçok alanda kullanılabilen malzemelerini de lanse edeceği standında ses yalıtımında iddialı olduğu Mega Akustik’in deneyimleneceği özel bir alan da oluşturacak. 

Kaliteli ve zengin ürün gamı, pazarda artış trendinde olan ürün ve sistemleri ile iddialı MEGA Yalıtım Çözümleri dört günlük fuar süresince sektör profesyonellerini, nihai tüketicileri, iş ortaklarını standında ağırlayacak.

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments