“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaHaberlerFirma HaberleriSiltaş Yapı’dan İsteyenleri ‘Ev’lendirecek Kampanya

Siltaş Yapı’dan İsteyenleri ‘Ev’lendirecek Kampanya

İş dünyasındaki 40 yılı aşkın köklü geçmişi ve insanı merkeze alan anlayışıyla kente değer katan yapılar inşa eden” Siltaş Yapı, yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. İstanbul Anadolu Yakası’nın yıldızı Pendik’te inşa ettiği Siltaş Premium ve Siltaş Panorama projesinde ev sahibi olmak isteyenler veya yatırım yapmak isteyenler için başlatılan kampanya kapsamında şirket, 1.99 kredi oranı ile 60 ay vade imkânı sunuyor.  

Siltaş Yapı, lüksü doğa ile buluşturan, Siltaş Panorama ve Siltaş Premium projelerinde kaçırılmayacak fırsatlar ve uygun ödeme koşulları sunan yeni bir kampanya başlattı. İstanbul’un en gözde bölgelerinden birinde yer alan ve şehrin sunduğu tüm olanaklara kolay erişim imkânı sunan Pendik’te yeni bir ev sahibi olmak veya yatırım yapmak isteyenler için fırsatlarla dolu bir kampanya oluşturduklarını belirten Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir, iki projenin de hayata prestij katarak, seçkin bir profil sunan ve hep ‘İyi ki’ dedirten özgün yapılar olduğunun ayrıca yüksek yatırım getirisi ile sahiplerine kazandırdığının altını çizdi. 

Uygun ödeme koşulları ve indirimli fiyatlarla ev sahibi olma imkânı

Siltaş Premium ve Siltaş Panorama projelerinde geçerli olan 1.99 oran ve 60 ay vade özel kampanyası ile ev almak isteyenlere cazip koşullar sunduklarını vurgulayan Murat Özdemir, şunları söyledi: “Siltaş Panorama ve Siltaş Premium Anadolu Yakası’nın yıldız lokasyonlarından biri olan Pendik’te yer alıyor. İki projemizi de değerli kılan birçok ortak özelliği mevcut. İki proje de yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katma hedefiyle hayata geçirdiğimiz LifeX konsepti ile standart sosyal donatıların dışına çıkarak yeni nesil çözümler sunuyoruz. Mimari ve konforundaki ayrıntılarıyla sakinlerine benzersiz deneyimler yaşatan projelerimizde kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, spor sahası, spor salonu, misafir suiti, çocuk oyun odası, kapalı otopark, 7/24 güvenlik ve kamera gözetimi, e-şarj alt yapısı, yerden ısıtma sistemi altyapısı gibi özelliklerle lüksü en yüksek standartlarda somutlaştırıyor. Projelerimiz hayatın ritmini yakalarken aynı zamanda da doğanın içinde sakinliğin tadını çıkarmak isteyenler için oldukça ideal konumda yer alıyor. Farklı ulaşım alternatiflerinin kesişim noktasında ve doğanın yanı başında yükselen projelerimizde, sosyal donatılar ve yeşil alanlar da bir evden çok, tüm hayatı içine alan bir yaşam formu sunuyor. Bu noktada oturum ya da yatırım amaçlı olması fark etmeksizin, projelerimizden konut sahibi olmak isteyenleri satış ofislerimize bekliyoruz.” 

Kampanyadaki Projeler

Siltaş Panorama: Pendik’te denize ve yeşile komşu bir lokasyonda konumlanan proje, 175 bin metrekarelik inşaat alanında 7 ve 11 katlı 13 bloktan oluşuyor. Çeşitli büyüklük ve özellikte 650 konut ve 24 ticari ünitenin bulunduğu projede; 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1, balkonlu, teraslı, bahçeli ve adalar manzaralı daireler yer alıyor. 

Siltaş Premium: Pendik Yenişehir’de farklı ulaşım alternatiflerinin kesişim noktasında ve doğanın yanı başında yükselen proje; 60 bin metrekarelik inşaat alanında, 6 blokta 342 konut ve 12 ticari üniteden oluşuyor. Proje; 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile farklı genişlikte, ferah ve şık yaşam alanları sunuyor. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments