Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriSur Yapı Tatil Evleri Antalya Projesinin İkinci Etap Satışları Başladı

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya Projesinin İkinci Etap Satışları Başladı

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın ikinci etap satışları başladı. Devre mülk olarak satışa sunulan proje, 130 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta. 

Sur Yapı Grubu tarafından hayata geçirilen Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın ikinci etabı satışta. Konuyla ilgili açıklama yapan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “İkinci etabımızı planladığımızdan 6 ay önce satışa sunduk. İkinci etap evlerimiz de tıpkı ilk etapta olduğu gibi 5 yıldızlı otel konforunda, ömür boyu tatil imkânı sunuyor.” dedi. 

Yeni projenin dört mevsim tatil imkanı sunduğunu söyleyen Elmas, “Yeni nesil tatil anlayışıyla tasarlanan Sur Yapı Tatil Evleri Antalya hem pandeminin değiştirdiği tatil alışkanlıklarına hem de tüm dünyayla birlikte ülkemizde de hakim olan ekonomik koşullara uygun yeni bir tatil konsepti olarak öne çıkıyor. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan ev alanlar, kendi evlerinin mahremiyeti ve hijyeninde 5 yıldızlı otel konforunda tatil yaparken projenin sunduğunu ‘kişiselleştirilmiş hizmet’lerden de doyasıya yararlanabiliyor. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, sakinlerine tek valizle kendi evlerine yolculuk yapma, pek çok hizmeti kendi ihtiyaç ve tercihlerine göre organize edebilme imkânı veriyor.’’ şeklinde konuştu. 

Projenin yükselen değerler arasında yer aldığını belirten Elmas, “Pandemi sonrası ortaya çıkan yüksek enflasyon nedeniyle artan tatil fiyatlarına çözüm getiren ve paylaşım ekonomisine dayalı işleyişiyle yıllar ve hatta kuşaklar boyu hesaplı tatil avantajı sunan yeni nesil tatil evleri, kendisine yapılan yatırımı enflasyona karşı korurken “tatilden para kazanma” döneminin de kapılarını aralıyor. Tapulu devre mülk sahipleri, tatil organizasyonlarını yaparken bütçelerini kişi başına hesap etmek yerine bir kez ödeyerek geniş aileleriyle birlikte olmanın tadını çıkarıyor. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’daki geniş balkonlu evler, birçok kişinin konaklamasına imkân tanıyacak şekilde tasarlandı. 1+1 evler 4 kişi, 2+1 evler 6 kişi, 3+1 evler ise 8 kişi kapasitesine sahip. Devre mülk sakinleri, beyaz eşyalar, oturma grupları, küçük ev aletleri ve ev tekstili gibi her türlü ihtiyaca cevap veren eşyaları evlerinde kullanıma hazır halde bulacak.’’ açıklamalarında bulundu. 

Sourceyapiradar
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments