Yapıradar Satın Alma Talepleri ve Projeler
Ana SayfaHaberlerGayrimenkul HaberleriViranşehir'e Millet Bahçesi Müjdesi

Viranşehir’e Millet Bahçesi Müjdesi

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde inşa edilecek olan Millet Bahçesi Projesinin detayları belli oldu. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, millet bahçesi için yakın zamanda ihaleye çıkılacağını belirtti.

Viranşehir Curcup Deresi bölgesinde mesire alanı, çocuk oyun alanları, bisiklet parkuru, koşu ve yürüyüş parkuru ile dinlenme alanları inşa edilecek. 25 Martta ihaleye çıkacak proje, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 140 dönümlük arazi üzerinde hayat bulacak.

Millet Bahçesi projesinin inşaatı ile ilgili konuşan Başkan Ekinci, Viranşehir için durmadan yorulmadan çalışmaya devam ettiklerini anlattı. İlçeye devasa bir yeşil alan kazandırmanın sevinç ve mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Başkan Ekinci, “Bu alanın millet bahçesi yapılması ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a durumu iletmiş ve projemizin onayını almıştık. Proje ihalesinin ardından kısa sürede başlayacak çalışmaların ardından ilçemizin değişimine yakışır bir proje hayata geçmiş olacak. Ben bu projemizin ilçemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Millet Bahçesi projemizde Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Bakanımız Sayın Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcımız Sayın Fatma Varank’a ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -A1 Capital Tüm Sermaye Piyasası İşlemlerinizde Yanınızda

Most Popular

Recent Comments