“yapigundem-yeni-banner-1.jpeg”
Ana SayfaHaberlerHavadan Görüntülenen Atatürk Havalimanı Salgın Hastanesinde Sona Gelindi

Havadan Görüntülenen Atatürk Havalimanı Salgın Hastanesinde Sona Gelindi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ”45 günde tamamlanacak” dediği Atatürk Havalimanı’nda yapılan salgın hastanesinde çalışmalar son sürat devam ediyor. Havadan görüntülenen hastanenin kaba inşaatının büyük bir kısmının bittiği görüldü.

Atatürk Havalimanı’nda yapımına aralıksız devam edilen bin yataklı salgın hastanesi, havadan görüntülendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ”45 günde bitecek” dediği hastanenin kaba inşaatının büyük bir bölümü tamamlandı. Hastanenin peyzaj çalışması ve çevre asfaltlama çalışmalarına başlanırken; çatı kısmının ise neredeyse bittiği görüldü.

İki Salgın Hastanesi Yapılıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 6 Nisan’da video konferans yöntemiyle düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısının ardından yaptığı açıklamada İstanbul’da Atatürk Havalimanı ve Sancaktepe’de iki salgın hastanesinin oluşturulacağını duyurmuştu.

Kaba İnşaatın Büyük Kısmı Bitirildi

Atatürk Havalimanı’ndaki bin yataklı salgın hastanesi inşaatında bina yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Hastane yapımında sona doğru gelinirken, kaba inşaatının büyük bir kısmı bitirildi. Hastanenin peyzaj çalışması ve çevre asfaltlama çalışmalarına başlanırken, çatı kısmının da neredeyse bittiği görüldü. Öte yandan hastanenin ofis malzemeleri de depolara taşındığı öğrenilirken, kaba inşaatın bitimiyle malzemelerin hastane içerisine yerleştirileceği öğrenildi.

Hastanenin yapım çalışmaları drone ile havadan böyle görüntülendi:

Havadan görüntülenen Atatürk Havalimanı salgın hastanesinde sona gelindi
Havadan görüntülenen Atatürk Havalimanı salgın hastanesinde sona gelindi

RELATED ARTICLES
- Advertisment -“UNICERA
“isaf-banner
“(400x400)Tr.gif

Most Popular

Recent Comments